Powiat wieluńskiAktualności

 

Zobacz więcej...  W dniach 10-11 maja b.r. nasz Gminny Ośrodek Upowszechniania Kultury był współgospodarzem Międzypowiatowego Przeglądu Zespołów Śpiewaczych, w czasie którego wystąpiło ok. 240 uczestników.

Zobacz więcej...  W Ostrówku Dzień Kobiet uroczyście świętowano 10 marca, czyli w Dzień Mężczyzn. Bardzo licznie przybyłych gości powitała dyr. Ośrodka Kultury Janina Szczecińska w towarzystwie Wójta Gminy Ryszarda Turka i Przewodniczącego Rady Gminy Andrzeja Wojewody. Wszyscy w pięknych słowach złożyli życzenia zarówno kobietom jak i mężczyzom. Głównym punktem spotkania był koncert wrocławskiej wokalistki Anny Żebrowskiej, która zabrała publiczność w muzyczną podróż do lat 70 i przebojów Anny Jantar i Ireny Jarockiej.

Zobacz więcej...  26 stycznia odbył się II Powiatowy Przegląd Folklorystyczny w Goszczanowie.

Zobacz więcej...  16 lutego z inicjatywy Gminnego Ośrodka Upowszechniania Kultury i Sportu w Ostrówku, w sali OSP w Skrzynnie spotkało się 8 zespołów ludowych i 2 kapele.

Zobacz więcej...  W piątek 1 lutego b.r. o godz. 18.00 odbyło się Integracyjne Spotkanie Seniorów z gmin Ostrówek i Skomlin.

Zobacz więcej... 
 • 13.02 /środa / godz. 11.00 - 13.00
  zajęcia taneczno- ruchowe

 • 20.02 /środa/ godz.11.00 - 14.00
  - Bal Karnawałowy, animacje taneczne do różnych   miejsc świata,
  - kącik wizażu twarzy,
  - konkurs na najciekawszą kreację,
  - gry i zabawy ruchowe.

  Zobacz więcej...

 • Urząd Gminy w Ostrówku
  Ostrówek 115
  98-311 Ostrówek